Zarządzanie

Lista szkoleń

Corporate business team meeting discussion and startup concept. Successful businesspeople discussing together in conference room during meeting at modern business lounge high up in an office tower.

Porozmawiajmy o motywacji i zaangażowaniu

Jednodniowy warsztat rozwijający umiejętności menedżerów w zakresie stawiania właściwej diagnozy odnośnie motywacji pracowników, dostrzegania objawów spadku zaangażowania i rozpoznawania przyczyn wypalenia a także właściwego oddziaływania na motywację i zaangażowanie w zespole (8 godz)

Focused millenial businesswoman or executive participating in important negotiations

Menedżer rekrutuje

Jednodniowe szkolenie, podczas którego menedżerowie poznają nowoczesne narzędzia selekcji i rekrutacji, zyskuja umiejętność lepszego stawiania pytań, prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej, weryfikowania doświadczeń i w konsekwencji podejmowania lepszych decyzji (8h)

business man and woman talking in the office
** Note: Shallow depth of field

Coaching indywidualny

Indywidualny proces rozwojowy szczególnie rekomendowany menedżerom średniego i wyższego szczebla. Lider korzysta z indywidualnego wsparcia profesjonalnego coacha pracując nad realizacją swoich celów.

Young business people having meeting at office sitting on sofa working in team.

Menadżer coachem

Praktyczny warsztat zmieniający podejście do zarządzania podwładnymi i ich rozwoju dedykowanym menedżerom z różnym stażem, których celem jest bycie liderem, który motywuje do celowego rozwoju i oczekuje od podwładnych myślenia i działania. (2 dni)

Narzedziownik.jpg

Razem osiągamy mistrzostwo

Kontynuacja warsztatu „Gramy do jednej bramki”. Okazja do rewizji działań zespołowych i wprowadzenia modyfikacji w pracy zespołowej, która skutkuje jeszcze wyższą efektywnością oraz zaangażowaniem w realizację celów. (1 dzień)

Dla-Przełożonego.jpg

Narzędziownik przełożonego

Praktyczne szkolenie dedykowane przełożonym o różnym stażu menedżerskim i różnych doświadczeniach rozwojowych, których celem jest zdobycie i przećwiczenie umiejętności związanych z zarządzaniem zespołem. (2 dni)

bigstock-Business-lawyers-workers-meeti-358800169 2(1)

Moja Nowa Rola

Początkujący menedżer ma wiele wyzwań. Dzięki udziałowi w procesie rozwojowym przygotowanym dla nowo mianowanych kierowników, Uczestnicy odpowiadają sobie na dwa kluczowe pytania: Jak zarządzać? Jak zostać liderem? Minimum teorii, maksimum praktyki!